Përforcohet lidhja, skena të ‘’nxehta’’ në rrugë mes Selenës dhe The Weekend (Foto)

Selena dhe The Weekend shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e Italisë. Cifti më i ri është fotografuar duke ndarë një puthje pasionante gjatë një darke në Florence këtë të shtunë, ndërkohë që nuk mund t’i mbanin dot duart larg njëri tjetrit. Për më shumë, shihni fotot.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...