Pep Guardiola kërkon mbrojtësin e Bayernit

Pep Guardiola kërkon nga drejtuesit e skuadrës blerja të reja për shkak se ekipi po tregon shumë probleme dhe kryesisht në mbrojtje.

“Qytetarët” mund të transferojnë në janar mbrojtësin e Bayernit të Mynihut, Horge Badstuber.

Kliko per me shume info

Guardiola kërkon një qendërmbrojtës dhe e njeh mirë mbrojtësin 27-vjeçar që e ka pasur më parë nën urdhrat e tij.

LEXO EDHE:  Gjest i turpshëm/ Legjendat e Romës ofendojnë Liverpoolin

Kalimi i tij te “qytetarët” mund të bëhet për një shumë të vogël, pasi qendërmbrojtësi në verë del si lojtar i lirë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here