Marrin peng durrsakun, njëri autor në pranga, tjetri në kërkim

Një person është prangosur ditën e sotme nga Policia në Tiranë pasi akuzohet për pengmarrje, ndërkohë që nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje.

I arrestuari nga efektivët e Komisaritatit nr 3 në kryeqytet, bashkë me një shokun e tij akuzohen se kanë mbajtur peng një të ri nga Durrësi.

A.U., 35 vjeç u kap nga policia, ndërsa bashkëpunëtori i tij, E.M., banorë në fshatin Xhafzotaj në Durrës, është shpallur në kërkim.

Sipas policisë këta dy persona kanë kanosur dhe marrë me forcë duke i hequr lirinë 22-­vjeçarit me inicialet K.K., nga Durrësi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kompesimi i blegtorive nga dermatoza nodulare, shpërndahen 80 lopët e para në Elbasan

Në qarkun e Elbasanit ka nisur kompesimi i blegtorëve, kafshët e të ...