Po pastronte dhomën e të dashurit, 19-vjeçarja zbulon diçka të tmerrshme

Një 19-vjeçarje është habitur kur ka pastruar dhomën e të dashurit të saj, pasi ka zbuluar se ai ishte një pedofil.

Lorna-May Anslow, nga Portsmouth, ishte vetëm 16 vjeçe kur ajo u takua me Joseph Johnson, 21 vjeç, në Facebook, në maj të vitit 2014.

Kliko per me shume info

Pas ngeli shtatzënë, Lorna Lorna-May, e cila tani 19 vjeçe, u zhvendos në shtëpinë e nënës së Johnson, por bota e saj u përmbys kur mësoi se i dashuri i saj ishte akuzuar për aktivitet seksual me një vajzë të mitur.

LEXO EDHE:  Mendoi se ishte një vezë gjigante, shkencëtarët nuk u besonin syve çfarë kishte gjetur fermeri

Pasi i dashuri i saj u kthye nga praktika e sportit, ajo foli me të dhe ai i bëri me dije se kjo gjë kishte ndodhur kohë më parë dhe se tani ishte penduar.

Por, gjykata e shpalli fajtor dhe këtë gjë Lorna nuk e duroi dot, ndaj dhe kur lindi vajzën nuk e lejoi djalin që donte që t’i afrohej asaj dhe vajzës.

LEXO EDHE:  E frikëshme! Pak kohë pasi e preku dora fantazëm, i riu vdes

Më vonë ajo zbuloi se ai ende vazhdonte që të fliste me vajza të mitura dhe adoleshente, ndaj dhe kërkoi ai të mos e takonte më vogëlushen që Lorna kishte sjellë në jetë./jeta osh qef

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here