Pasagjerët bëjnë sherr mes tyre, piloti detyrohet të bëj ulje emergjente (Video)

Një sherr i madh mes disa pasagjerëve ka detyruar avionin e linjës Beirut-Londër të bëj ulje emergjente. Në një video e publikuar nga ‘Daily Mail’ shihen sesi 2 persona në qëllojnë njëri-tjetrin me grushte, ndërsa pasagjerët deh stafi i avionit përpiqen t;i ndajnë. Por, pavarësisht ndërhyrjes dhe tentativës për t’i ndarë piloti është detyruar të bëjë ulje emergjente në Stamboll të Turqisë.
Mësohet se zënka mes dy personave ka nisur, pasi njëri nga pasagjerët ka pasur një mosmarrëveshje me një nga stjuardesat, ndërkohë që pasagjeri tjetër ka ndërhyrë në mbrojtje të saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...