Parashikimi shokues i magjistarit meksikan: Trump do t’i mbijetojë tre atentateve

Magjistari i madh i Meksikës ka parashikuar një të ardhme të frikshme për presidentin e zgjedhur të SHBA-ve. Ai thotë se Trump do t’i mbijetojë 3 atentateve.

“Une nuk mendoj se ai do të vritet këtë vit, por do të ketë dy ose tre përpjekje” u shpreh ai.

Kliko per me shume info

Parashikimit e tij për vitin 2017 magjistari i ka prezantuar në një konferencë për shtyp, mbi çështje që variojnë nga sulmet e “Shtetit Islamik”, Donald Trump dhe Hoakin Guzman, mbreti i drogës i njohur ndryshe edhe si El Chapo.

LEXO EDHE:  Çfarë e zgjat më shumë jetën, paraja apo arsimimi?

Antonio Vazquez tha se do të ketë rritje të numrit të sulmeve terroriste në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ai madje ka parashikuar gjithashtu edhe shëndetin e Trump, duke u shprehur se gjendja e tij shëndetësore nuk do të jetë e mirë në muajin prill.

Numri më i madh i sulmeve terroriste gjatë këtij viti do të jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe me siguri tashmë ka filluar e do të përshkallëzohen. Sakaq, aty nga muaji prill shëndeti i Trump do të përkeqësohet, u shpreh ai.

LEXO EDHE:  NASA: Do të jetë një grua personi i parë që do të zbresë në Mars, ja arsyeja

Vazquez gjithashtu parashikoi tre atentate ndaj presidentit të zgjedhur, por të pasukseshme.

Në fund, magjistari i madh i Meksikës parashikoi edhe fatin e El Chapos. Sipas tij lordi i drogës do të vdesë në burg.

Vazquez gjithashtu ka paralajmëruar se parashikimet e tij nuk janë përfundimtare, teksa eksperianca e tij si parashikues ka një histori të gjatë. Parashikimet e para të tij janë transmetuar ne media qe prej 1960.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here