Olta Gixhari publikon foton nudo, shikoni çfarë komenti i bën Ermal Mamaqi

Aktorja simpatike Olta Gixharri ka publikuar një fotografi në Instagram shihet se është një vajzë e cila është nudo në pjesën e poshtme të trupit, duke e zbuluar të pasmen.

E ky publikim ka nxitur shumë reagime nga ndjekësit e saj, por, më interesanti ka qenë komenti që i ka bwrw moderatori Ermal Mamaqi.

Në këtë foto, Ermali duke përdorur fjalë të pista, në përshtatje me foton e postuar nga Olta, i ka thënë asaj “edhe thuj pastaj që ske brekë në bythë”.

Komenti më pas është kthyer nga Olta ku i thotë Ermalit se ia tregon të shtunen, në emisionin e tij!

Thursday.

A photo posted by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Noizy bën ‘’namin’’ në Gjermani. Për çfarë bëhet fjalë? (Foto)

Noizy dhe karriera e tij po ecën shumë lart. Mësohet se kënga ...