Olta Gixhari shokon, nuk do ta besoni se çfarë fotosh poston(Foto+18)

Olta Gixhari sërish në qendër të vëmëndjes. Me disa foto të postuara në Instagram, aktorja e ka tepruar.
Aktorja ka postuar një foto të një vajze në librari, e cila është e zhveshur e tëra dhe kërkon libra për të lexuar.
Këtë e ka bërë ajo për ditën e “enjte”, derisa komentuesit kanë pasur komente “hot” për vajzën e postuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhihani i “Fate të Kryqëzuara” shtrohet me urgjencë në spital

Aktori i dashur, Erkan Petekkaya, është shtruar me urgjencë në një spital ...