Historia qe do t’ju prekë shpirtin, nxënësi i tij është me kancer, ja veprimi i mësuesit(Foto)

Një foto e cila mbart një histori tepër të trishtë ka prekur zemrat e miliona njerëzve. Në fotografinë e publikuar shihet një burrë me një iPad në dorë, ulur afër dritares së një reparti mjekësor.
Sipas përdoruesit “thecake_is_a_lie1”, vogëlushi që shihet në foto është një iranian që ka kancer.
Burri në foto është mësuesi i tij, i cili vjen çdo ditë ta vizitojë atë në spital dhe i mban orë shtesë, në mënyrë që mos t’i ikin ato që i kanë mësuar në shkollë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...