Pas Erës, dhe Nora Istrefi përfundon në spital

Kliko per me shume info

Pas Era Istrefit, edhe motra e saj e madhe, Nora ka përfunduar në spital. Por ndryshe nga Era, Nora është prekur nga viroza.

Fotoja është publikuar nga vetë këngëtarja në Snapchat ku duket teksa po bën serum.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here