Pas Erës, dhe Nora Istrefi përfundon në spital

Pas Era Istrefit, edhe motra e saj e madhe, Nora ka përfunduar në spital. Por ndryshe nga Era, Nora është prekur nga viroza.

Fotoja është publikuar nga vetë këngëtarja në Snapchat ku duket teksa po bën serum.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e politikanit shqiptar që po i habit të gjithë, ja përse e ndjekin mijëra njerëz

Kaq e vogël dhe një “fashion girl” e vërtetë… Fotot e saj ...