Nora ‘’çmendi’’ fansat në koncert, ja veshja e saj provokuese(Video)

Në performancën e saj të fundit në qytetin e Ferizajt, këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi ka ‘’çmendur’’ të gjithë. Me format e saj bombastike, ajo ishte veshur me një bluzë bust që tregonte mësë miri gjoksin e saj. Në një video të bërë nga “Indeksonline”, Istrefi shihet teksa argëton me muzikë LIVE publikun.

Nora Istrefi "zjarr"…

Posted by Portali Abc on Dienstag, 3. Januar 2017

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

”Seksi” dhe provokuese, Bebe Rexha vë në pah të pasmet bombastike(Foto)

E cilësuar si versioni pa ngjyrë i Nicki Minaj, Bebe Rexha vë ...