Noizy heq tatuazhin me portretin e ish- të dashurës, e zëvendëson me tjetër

Kengetari i muzikes rep, Noizy prej disa muajsh kishte nisur seance me lazer për të hequr nga krahu i tij tatuazhin me portretin ish-të dashurës.
Vajza ne tatuazh, eshte njëkohëshisht është dhe nëna e vajzës së tij Leandra.

Tashmë duket se procedura e heqjes se tatuazhit ka përfunduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here