Noizy heq tatuazhin me portretin e ish- të dashurës, e zëvendëson me tjetër

Kengetari i muzikes rep, Noizy prej disa muajsh kishte nisur seance me lazer për të hequr nga krahu i tij tatuazhin me portretin ish-të dashurës.
Vajza ne tatuazh, eshte njëkohëshisht është dhe nëna e vajzës së tij Leandra.

Tashmë duket se procedura e heqjes se tatuazhit ka përfunduar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...