Noizy lë ‘qelinë’, shikoni foton e parë që publikon

Arrestimi i noizit ka zgjatur vetëm një natë.

Mesaduket reperi është lënë i lirë dhe mund të lëvizë lirisht në rrugët e vendit.

Vetë Noizy ka publikuar një foto në SnapChat me mbishkrimin Tirana.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushja që imiton Elvana Gjatën, shihni versionin e ri të këngës “Njësoj”

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të pëlqyera. Këngëtarja shqiptare gjithmonë ...