Noizy përfundon në burg!

Rigel Rajku, i njohur si Noizy ka përfunduar në burg. Mësohet se policia e Durrësit ka shoqëruar mbrëmjen e shkuar Noizyn pasi në një video të publikuar në rrjetet sociale, reperi shfaqet duke qëlluar me armë.
Noizy do të japë versionin e tij në polici e më pas do të lihet i lirë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Stresi” publikon një video të rëndë, zbulon mashtrimin e madh të Vipave në Youtube

Klikimet ne Youtube blihen, dhe kjo tashme nuk perben lajm. Por se ...