Noizy ”mburret”, ja makinat luksoze që posedon(Foto)

Noizy gjithmonë gjen kohë për fansat e tij në rrjetet sociale. Gjithmonë aktiv për tu falur ndjekësve detajet më të fundit nga jeta e tij, ketë herë, reperi ka treguar makinat e tij.
Luksoze dhe të shumtë në numër, Noizy mesaduket i ka bërë diss dikujt, që sipas tij krenohet me makina të marra me qira. “Pjesa e pasme e oborrit tim ngjan me një kompani të dhënies me qira të makinave, në dreq grupi yt me makina të marra qira. #TëBleraVet”, deklaron mes tjerash reperi në foton e postuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Anxhela Peristeri demaskon Albana Osmanin, i publikon videon e rëndë

Një video shumë e vjetër është ripublikuar edhe njëherë nga Anxhela Peristeri, ...