Noizy reagon sërish për lajmin e fejesës, fyen dhe tregon me kë është “i martuar”

Një artikull i botuar në një gazetë ditën e sotme bëri bujë në mediat online, ku shkruhej se Noizy ishte në prag të fejesës me një shqiptare që jeton në Francë.

Një lajm i rreme ky që ka irrituar Noizyn, duke e nxitur atë të reagojë në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

“Kush e ka nxjerrë këtë rrenë ju thafshin durt se më fikët derën”, shkroi Noizy fillimisht në Instagram, ndërsa së fundmi ka reaguar edhe në Snapchat.

Ai ka publikuar një foto ku shihen kartëmonedha 500 euroshe dhe jo vetëm, ndërsa shkruan:

“Dikush duhet t’u thoj ktyne gazetarve dhe rrenave tyre që jam i martum me kto shumëngjyrëshet. Fuck you all që boni lajme të rreme me shit gazeta”, shkruan reperi teksa ofendon gazetaren që publikoi lajmin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here