Noizy filmohet duke qëlluar disa herë me armë zjarri

Ai është një ndër këngëtaret që e ka të pamundur që të jetojë pa telashe.

Pas sherrit me Cozman dhe bujës që u bë disa muaj më parë në Kosovë, këngëtari, emri i të cilit jashtë fushës së artit është Rigels Rajku, u ndalua nga policia pasi nuk iu bind policisë rrugore dhe udhëtonte pa leje drejtimi.

LEXO EDHE:  Zhduket Rashel Kolaneci! Çfarë i ndodhi ish-velinës së emisionit “Xing me Ermalin”
Kliko per me shume info

Ndërsa së fundmi është postuar një video, e cila ka mbërritur pranë JOQ, në të cilën Noizy shfaqet me një pistoletë dhe gjuan disa herë në ajër.

Nga mënyra sesi e mban pistoletën ai duket një amator, por në fund ia del që të qëllojë. Në video dëgjohen edhe zëra që i thonë që ta mbajë armën drejt. Duke mbajtur kokën mënjanë, Noizy gjuan 4-5 herë, ndërsa nuk dihet se ku e ka gjetur këtë pistoletë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here