Noizy ia bëri vetes, fotoja që ai postoi bëri që policia ta kapte në flagrancë

70
Kliko per me shume info

Pak orë para mesnatës së një dite më parë policia e Durrësit, arrestoi në flagrancë Noizyn për shkak të një videoje të tij e cila qarkullonte prej disa ditësh në Internet.

Në këtë video, Noizy ishte filmuar duke goditur me armë zjarri në ajër.

Kliko per me shume info

Por teksa i rikthehesh mbrëmjes së djeshme dhe postimeve që ka bërë dje Noizy, kupton se koordinatat e sakta ia ka dhënë ai policisë.

Në foton që ai ka postuar para se të arrestohej tregonte se ndodhej në Durrës, dhe fill më pas ai është arrestuar nga Policia e Durrësit.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here