‘’Një shqiptar i vdekur në Stamboll’’, MJP rrëzon lajmin: Asnjë shqiptar nuk është prekur

17
Kliko per me shume info

Ditën e sotme u bë me dije se në sulmin tragjik në Stamboll janë përfshirë dhe 3 shqiptar, 1 i vdekur dhe dy të plagosur. Por, pas këtij lajmi, reagon Ministria e Jashtme e Shqipërisë duke e hedhur poshtë këtë lajm. Më parë përmes një postimi në Tëitter ministri Bushati shprehu ngushëllime homologut turk si dhe familjeve të viktimave


Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here