Një ‘’Babagjysh’’ provokues, Kallashi tregon sërish gjoksin e saj(Foto)

Sërish provokuese, Kallashi duket se nuk do të heqë dorë nga kjo gjë edhe këtë vit. E veshur si ‘’Babagjysh’’ dhe shumë e nxehtë, Kallashi uron të gjithë festat për të gjithë. Për më shumë shihni fotot.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...