Ngjarje e rëndë në Gjirokastër, asfiksohet nga qymyri në banesë, humb jetën 55-vjeçari

Një 55-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm dhe babai i tij 75-vjec ndodhet në gjendje të rëndë pasi dyshohen të jenë asfiksuar në banesën e tyre nga qymyri me të cilin po ngroheshin. Ngjarja e rëndë mësohet se ka ndodhur në fshatin Kakoz në Gjirokastër. Viktima Panajot Lasko, 55-vjeç është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm, ndërsa babai i tij, 75-vjeçari Arqile Lasko është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimet për të zbardhur plotësisht rrethanat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Italia hap dyert – 30.850 vende pune gati

Qeveria italiane i ka rihapur dyert punëtorëve ekstra komunitarë sezonal. Dekreti i ...