Ngjarje e rëndë në Gjirokastër, gruaja perplas këmbesorin 63 vjeçar

2
Kliko per me shume info

Një 63 vjeçar është aksidentuar paraditen e sotme në Gjirokastër. Sipas raportimeve të policisë, aksidenti ka ndodhur në lagjen “Palorto”, kur një mjet me targa AA 259 BT, me drejtues shtetasen F.L, banuese në Gjirokastër ka përplasur këmbësorin Sh.B, 63 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.
Raportimet e policisë aksidenti ka ndodhur për shkak të rrëshqitjes së mjetit si pasojë e ngricave dhe borës. Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesen e mjetit, ndërsa vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here