Ngjarje e rëndë në Itali, shqiptari i vë flakën ish- të fejuarës

Një 22-vjeçare italiane po lufton me jetën në spital pasi ish- i fejuari shqiptar i vuri flakën.
Mësohet se mëngjesin e së dielës, 24-vjeçari ka shkuar në shtëpinë e ish-të fejuarës dhe kur ajo i ka hapur derën e ka spërkatur me benzinë dhe më pas i ka vënë flakën.
22-vjeçarja ka pësuar djegie në 60% të trupit dhe është në gjendje shumë të rëndë. Ndërsa 24-vjeçari është arratisur pas agresionit por është arrestuar nga policia.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...