Ngjarje e rëndë në Pejë, digjet një banesë(Foto)

Një ngjarje e rëndë është raportuar nga Peja. Mësohet se një natë më parë është djegur një banesë duke lënë të plagosur 15 persona, në mesin e të cilëve pesë fëmijë dhe pesë pjesëtarë të policisë.
“Janë pranuar 15 persona në mesin e të cilëve 5 fëmijë dhe 5 pjesëtarë të policisë. Të gjithë janë pranuar në emergjencë si pasoje e helmimit nga tymi. Për fat të mirë, të gjithë janë jashtë rrezikut për jetë”, tha për KALLXO,com, Brahim Beqiraj, mjek kujdestar ne emergjencën e Spitalit të Pejës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Plan për vrasje politike/ Zbulohet lista e zezë me ministra, deputetë e gazetarë në Kosovë e Maqedoni

Ministra, deputetë, politikanë e gazetarë, madje edhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ...