Ngjarje e rëndë në Tiranë, vdes një 10-vjeçare, konsumoi alkool natën e Vitit të Ri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një vajzë 10 vjeçare ka humbur jetën, pasi dyshohet sa ka konsumuar alkool natën e ndërrimit të viteve, duke shënuar kështu viktimën e parë të vitit 2017. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth një orë më parë në një nga rrethinat e Tiranës.
Burime nga komisariati nr 4 bëjnë me dije se prindërit kanë deklaruar në polici se vajza ka konsumuar një birrë dhe po ashtu një sasi vere, dhe ky mendohet se është shkaku që i ka sjellë vdekjen. Ende nuk bëhet i ditur identiteti i vajzës, ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vdekje.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Sherr për një vajzë, shqiptarët i presin fytin rivalit

Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se mbrëmjen e së ...