Ngjarje e rëndë në Tiranë, vdes një 10-vjeçare, konsumoi alkool natën e Vitit të Ri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një vajzë 10 vjeçare ka humbur jetën, pasi dyshohet sa ka konsumuar alkool natën e ndërrimit të viteve, duke shënuar kështu viktimën e parë të vitit 2017. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth një orë më parë në një nga rrethinat e Tiranës.
Burime nga komisariati nr 4 bëjnë me dije se prindërit kanë deklaruar në polici se vajza ka konsumuar një birrë dhe po ashtu një sasi vere, dhe ky mendohet se është shkaku që i ka sjellë vdekjen. Ende nuk bëhet i ditur identiteti i vajzës, ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vdekje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.