Ngacmohet seksualisht nga mësuesi, vetëvritet nxënësja

Një nxënëse në Turqi ka vrarë vetën pasi është sulmuar seksualisht nga mësuesi i saj i matematikës. Kjo çështje edhe një herë ka hapur debatin për dhunën ndaj femrave në këtë vend.

17 vjeçarja Cansel B.K. qëlloi vetën për vdekje në shtëpinë e saj, pasi u sulmua seksualisht nga mësuesi i saj. 33 vjeçari Bayram Özcan është arrestuar.

Miqtë e 17 vjeçares thonë se Özcan kishte abuzuar seksualisht me vajzën pasi i kishte dhënë drogë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Si të mbroheni nga diabeti, sëmundjet e kockave dhe kanceri

Aktiviteti i rregullt fizik është një nga gjërat më të rëndësishëm që ...