Festa e Vitit të Ri u kthye në tragjedi, vajza pas një debati dogji për së gjalli të fejuarin

Festat e Vitit të Ri për një cift ka përfunduar në tragjedi. Kjo pasi pas darkës së fundvitit për arsye enigmatike, vajza i ka vënë flakën shtëpisë.
Si pasojë e zjarrit djali, 23 vjeç është djegur i gjallë, ndërsa vajza ka marrë plagë të shumta dhe është në gjendje kritike për jetën.
Mendohet se mes tyre mund të ketë lindur debati që e ka shtyrë vajzën të ndërmarrë këtë veprim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, kur janë të gatshme të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe ...