Ngjarje e rëndë në SHBA, 12 vjeçari kërcënon me armë vajzën për dy copa mish pule

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 12 vjeçar u arrestua nga pasi kërcënoi me armë një vajzë e cila refuzoi t’i jepte pjesë nga ushqimi i saj.
Sipas autoriteteve djali i kishte kërkuar vajzës që t’i jepte mishin e pulës së saj në një nga dyqanet McDonalds dhe pas mos pranimit të vajzës ai e ka ndjekur atë deri në stacionin e metros duke i vendosur armën në kokë.
Por, sipas policisë vajza kishte arritur që ta shtynte djalin dhe të hipte në tren e palënduar.
Djali u mbajt një ditë në paraburgim dhe u lirua ditën e djeshme pasi autoritetet nuk asrritën të gjenin armën dhe të vërtetonin nëse ajo ishte e vërtetë apo lodër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ...