Ngjarje e rëndë në Kaliforni, shirat e ndajnë rrugën në dysh(Video)

Shirat e furishëm në Shtetet e bashkuara kanë shkaktuar probleme të mëdha dhe në Kaliforni. Mësohet nga mediat vendase se shirat kanë provokuar shembjen spektakolare të një rruge në Pinole, në Kontenë e Contra Costa, duke e ndarë rrugën në dysh. Për fat nuk ka viktima, as të plagosur pasi në momentin e shembjes nuk kishte mjete që po kalonin mbi të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkalla ndërron papritur drejtim, 18 të plagosur në një qendër tregtare

Rreth 18 persona u plagosën në një qendër tregtare të Hong Kongut ...