Vdekja e Ergi Dinit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik

Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku shkruan Express.

Kliko per me shume info

Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.