Adelina Ismaili zbulon foton e motrës së tretë, super-seksi

Adelina Ismaili dhe motra e saj Zanfina, jane mjaft te njohura ne Kosove dhe ne Shqiperi, por edhe me gjere ne dispore.

Ato jane shquar per aktivitetin e tyre artistik, per interpretimet ne skenen muzikore dhe jo vetem, pasi ne estraden e Kosoves Adelina Ismaili ka opasur edhe role te tjera si aktore.

Por ka qene pikerisht diva e muzikes kosovare, Adelina Ismaili ajo qe ka zbuluar nje foto te motres se saj Ema Ismaili.

Nga foto, Ema duket ne gjurmet e motrave te saj per nga fiziku pasi sic duket eshte mjaft simpatike.

Ajo cka ende nuk e dime eshte pasioni qe kultivon Ema dhe nese ky pasion ka lidhje me artin apo me muziken./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...