Moti i keq dhe ngricat, nuk keni parë gjë akoma, ja c`po ndodh në Itali

Motit të keq me dëborë dhe temperatura të ulëta nuk i ka shpëtuar edhe Italia. Dita e premte duket se ka sjellë problematika të shumta në qarkullim sidomos në veri të Italisë e kryesisht në Modena.

Akulli ka pushtuar rrugët e për pasojë kanë ndodhur aksidente të shumtë. Mediat italiane kanë postuar foto nga shumë aksidente të ndodhura vetëm gjatë ditës së premte.

Kliko per me shume info

Në një prej tyre, duken katër automjete që kanë dalë nga rruga duke përfunduar në kanal vetëm disa metra larg njëra-tjetrës.

Në një tjetër foto, një automjet megjithëse ka vendosur zinxhirë nuk ka mundur të qëndrojë në rrugë, duke dalë jashtë saj. Fatmirësisht nuk ka pasur raportime për viktima.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.