Moti i keq dhe ngricat, nuk keni parë gjë akoma, ja c`po ndodh në Itali

Motit të keq me dëborë dhe temperatura të ulëta nuk i ka shpëtuar edhe Italia. Dita e premte duket se ka sjellë problematika të shumta në qarkullim sidomos në veri të Italisë e kryesisht në Modena.

Akulli ka pushtuar rrugët e për pasojë kanë ndodhur aksidente të shumtë. Mediat italiane kanë postuar foto nga shumë aksidente të ndodhura vetëm gjatë ditës së premte.

Në një prej tyre, duken katër automjete që kanë dalë nga rruga duke përfunduar në kanal vetëm disa metra larg njëra-tjetrës.

Në një tjetër foto, një automjet megjithëse ka vendosur zinxhirë nuk ka mundur të qëndrojë në rrugë, duke dalë jashtë saj. Fatmirësisht nuk ka pasur raportime për viktima.Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërthen depoja me raketa, skena si Gërdeci në Ukrainë

Sipas raportimeve te fundit, një depo me rreth 138 mijë ton municione ...