Moti i acartë në Shqipërinë e Mesme do të ‘’rikthehet’’, ja parashikimet

Moti në vendin tonë gjatë muajit janar do të jetë i ndryshueshëm, por i ftohtë. Nëpërmjet një statusi në Facebook,“Meteoalb” ka lajmëruar rreth kushteve te motit qe do te vijojne te ndikojne vendin tone ne ditet ne vijim.
Statusi:
“PERFUNDIMISHT: Janari 2017 do te vijoje i ftohte dhe me reshje te konsiderueshme deri nga data 25”. Nuk perjashtohet mundesia qe te bjere bore ne Tirane, ben me dije Meteoalb. Keshtu qe cadrat mos i ndani nga vetja si dhe mos harroni shallin, kapucin dhe dorezat ne shtepi!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Policia po fsheh arrestimin e personit me pajisjen përgjuese në Rinas”

Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka shkruan ne faqen e tij se ...