Zhduket 69-vjeçari në Peqin, familja: Doli në mëngjes, por nuk u kthye më

Një 69- vjeçar rezulton i zhdukur prej dy ditësh në Peqin. Sipas Policisë bëhet fjalë për shtetasin Nexhip Tabaku.

Denoncimi në Polici është bërë nga familjarët e 69-vjecarit, të cilët janë shprehur se nuk e kanë parë prej dy ditësh.

Familjarët kanë deklaruar se 69-vjeçari kishte dalë të dielën në mëngjes për të ushqyer bagëtitë dhe që atëherë nuk është kthyer.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Erion Veliaj ka një kërkesë për qytetarët e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ditën e nesërme (E diel) ...