Montazh në llogarinë e “Twitter-it”, shpërthen Bleona

Bleona Qerreti është një nga personazhet publik që flet hapur në rrjetet sociale dhe duket se së fundmi ajo ka shpëthyer aq shumë madje edhe me një fjalor që ka surprizuar ndjekësit e saj.

Shkak për këtë shpërthim është bërë profili i saj në Twitter, në të cilin është bërë montazh një status nga një faqe humori në Instagram.

Kliko per me shume info

“Herën e fundit që ra borë në Tiranë unë isha e virgjër dhe mbaj mend që haja akull”, ky ka qënë statusi i montuar, i cili ka nevrikosur Bleonën.

“Boll me këto flliqësira e “photoshop-e” që bëni. Ky është “photoshop”. Ky postim nuk është bërë nga llogaria ime. Eshtë montazh, turp”, ka reaguar Bleona.

Por këngëtarja nuk e ka lënë me kaq, ajo ka vijuar më tej me zemërimin e saj duke ofenduar rëndë faqen e humorit në Instagram.TAR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here