Modric tregon “sekretin”, ja pse Real Madrid nuk pëson humbje

Përfaqësuesi i kombëtares kroate, që luan te Real Madrid, Luka Modriç ka thënë të shtunën se Real Madridi ka 39 ndeshje pa humbje dhe sipas tij ky sukses është arritur falë përgatitjes së mirë fizike të lojtarëve dhe punës së mirë të trajnerit.

Sot Real Madridi ka shënuar fitoren e radhës duke e mposhtur Granadan me rezultat të thellë 5-0, në javën e 16-të të La Ligas.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kreu i FSHF Armand Duka: I trembem huliganizmit të tifozerisë

Armand Duka është mes 13 kandidatëve për 8 vende në Komitetin Ekzekutiv ...