Modelja serbe publikon foto lakuriq në Instagram, më vonë zbulon pasojat

Naca Diskrecija është një modele e njohur serbe që njihet për publikimin e fotove lakuriq dhe të “pista”. Nëse shikoni profilin e saj në Facebook, do të vëreni se pjesa më e madhe e fotove janë tepër të ekzagjeruara që as modelet më të njohura në botë nuk i postojnë.

Por, nëpërmjet këtyre fotove ajo është e famshme duke tërhequr shumë ndjekës, por Instagrami nuk ka qenë dakord me këto pamje.

Për këtë arsye, zyrtarë të Instagramit ia kanë bllokuar llogarinë duke e paralajmëruar se nuk mundet t’i bëjë publike këto pamje provokuese dhe aspak të përshtatshme për t’u ndarë me të tjerët.

Nëse klikohet emri i saj në Instagram, faqja del e padisponueshme, ndaj asaj i mbetet vetëm Facebook, ndoshta dhe ky i fundit do bëjë të njëjtën gjë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...