FOTO+18/ Modelja serbe nxjerr foto nudo në Instagram, por e pëson keq!

Modelja serbe, Naca Diskrecija, ka publikuar foto nudo dhe shumë provokuese në profilin e saj në Instagram.

Ndonëse këto foto janë përlqyer nga ndjekësit e saj, vetë Instagram i ka konsideruar ato si të papërshtatshme.

Për këtë arsye, zyrtarë të Instagramit ia kanë bllokuar llogarinë duke e paralajmëruar se nuk mundet t’i bëjë publike këto pamje provokuese dhe aspak të përshtatshme për t’u ndarë me të tjerët.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin e saj

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me ...