Shkoi në lumin e Bunës për të mbushur ujë, familjarët: 70-vjecari është mbytur

Një 70-vjeçar nga Shkodra është denoncuar i zhdukur nga familjarët e tij, pasi prej mbrëmjes së djeshme ka humbur kontaktet me ta.

Familjarët thonë se Filip Shllaku kishte shkuar të mbushte ujë në lumin Buna, pranë fshatit Daragjat, por nuk është kthyer më në shtëpi.

Pas vonesës së 70-vjeçarit, ata i janë drejtuar bregut të lumit, ku ka gjetur aty pranë një kapuç të tij, çka shton dyshimet se Filip Shllaku mund të jetë mbytur.

Sakaq, ata kanë njoftuar policinë, dhe kanë nisur kërkimet për 70-vjeçarin

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rama sulmon gjykatën Administrative: Një kasap më shumë për të rrjepur sipërmarrësit

Gjykata Administrative ka marrë një sulm ditën e sotme nga kryeministri Edi ...