Mavraj mposht Hummels dhe Boateng, përfshihet në formacionin e Bundesligës

Mërgim Mavraj është përfshirë në formacionin më të mirë të pjesës së parë këtij edicioni në Bundelige.

Mbrojtësi i Hamburgut, Mërgim Mavraj është përzgjedhur nga tifozët në mesin e katër mbrojtësve më të mirë të Bundesligas.

Mabraj ka kaluar edicion fantastik me Kolnin, para se të vendoste të kalonte në Hamburg.

Kështu mbrojtësi i Kombëtares ka mposhtur dyshen e Bayernit, Mats Hummels dhe Jerome Boateng, sikurse edhe talantin e Eintrachtit, Jesus Vallejo, transmeton Expresss.

Formacioni: Neuer, Lahm, Mavraj,Papastathopoulos, Lahm, Alcantara, Pulisic, Aubameyang, Dembele, Modeste dhe Lewandowski.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

FIFA i paguan 1 milionë euro për shkak të lëndimit

Operacioni i ligamenteve të gjurit për shkak të lëndimit të rëndë në ...