Marina Fara provokuese në maksimum, ekspozon gjoksin dhe… (Foto)

Pozat provokuese të Marinës vazhdojnë të jenë një rutinë për përdoruesit e instagramit. Cdo ditë ajo provokon dhe vë në pah format bombastike. Bukuroshja, këtë herë, ka bërë buzët ‘’duck’’, veshur me një fustan të bardhë, e tregon më së miri gjoksin e saj, që duket sikur po ‘’plas’’.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here