Marina Fara provokuese në maksimum, ekspozon gjoksin dhe… (Foto)

Pozat provokuese të Marinës vazhdojnë të jenë një rutinë për përdoruesit e instagramit. Cdo ditë ajo provokon dhe vë në pah format bombastike. Bukuroshja, këtë herë, ka bërë buzët ‘’duck’’, veshur me një fustan të bardhë, e tregon më së miri gjoksin e saj, që duket sikur po ‘’plas’’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

46-vjecarja që s’njeh moshë, ekspozon gjoksin dhe…i cmend të gjithë!

Në vitet ’90, ishte mbretëresha e pasarelave, por tashmë 46 vjeçe, Naomi ...