Me bikini, Maria Sharapova ‘’çmend’’ të gjithë me format e saj(Foto)

Ditë para se ti rikthehet punës, tenistja Maria Sharapova po shijon pushimet në vende të ngrohta. Paparacët kanë kapur disa foto të saj ku është me bikini, dhe tregon më së miri format perfekte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtari shqiptar sfidon pasaniket, publikon shtëpinë e tij 300 mijë euro

Pa e ditur arsyen, kohët e fundit është vënë re një “inat” ...