FOTO/ Makina shpërthen në flakë në ecje, “zhduket” pronari

Foto Ilustruese

Një automjet tip “Audi” është përfshirë nga flakët gjatë ecjes në vendin e quajtur Humelicë, pranë Urës së Kardhiqit në Gjirokastër.

Flakët kanë përfshirë “Audin” me targa AA457HY F.Ll, ndërsa nuk dihet se kush është pronari.

Mësohet se shkak i zjarrit ka qenë një shkëndije elektrike që ka shkaktuar masë në bllokun e siguresave.

Policia dhe zjarrfikset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...