Magjistari qëllon veten me pushkë, kërkon të kapë plumbin por ja çfarë ndodh!

David Blaine, një magjistar amerikan ka tentuar të bëjë një numër magjik mjaft të rrezikshëm.

Qëllimi i numrit ishte që të qëllonte veten me pushkë dhe plumbin do ta kapte me dhëmbë me një mbajtëse metalike, që e mbante në gojë.

Por diçka nuk shkoi mirë sepse pjesa metalike, që mbante me dhëmbë prishet dhe ai plagoset.

Per fat te mire, David nuk pati asgjë rrezik për jetën, ai e kaloi vetëm me një plagosje të lehtë në fyt dhe kishe kërkuar që të kthehej menjëherë në skenë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Fëmija po i vdiste nga kanceri, nëna rrezikoi duke i dhënë kanabis. E pabesueshme ajo që ndodhi më pas

Kanceri cdo vit po vret mijëra njerëz në të gjithë botën, pasi ...