FOTO/ Kjo është super-makina luksoze e Mercedes-Benz

Anëtari i tretë në versionin Coupe të Mercedes-Benz debutoi në ngjarjen e veturave në Detroit në formë të një modeli E-Class.
I shfaqur më poshtë përmes fotografive, modeli E400 4Matic është një version mes modeleve C dhe S-Class, por që sjell një stil dhe luks më të madh se modelet e tjera.

Vetura përdorë një motor 3.0 me 329 kuaj-fuqi, së bashku me një transmision automatik prej nëntë shpejtësive, transmeton Express.

Brenda, E-Class Coupe është pothuajse identik me modelin sedan por ka disa punime më të veçanta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

iPhone 8 me pamje krejtëisht të re

Nëse ekziston diçka sipas të cilës telefonat e Apple janë të njohur, ...