Lori Hoxha pozon me nipin e porsalindur, ja si e quan atë…(Foto)

‘’Mbretërsha’’ shqiptare e instagramit gjithmonë shumë fine dhe klasike me ato që poston në instagram, duket se këtë herë ka ndryshuar pak. Bëhet fjalë për Lori Hoxhën. Duke mbajtur në krahë nipin e porsalindur, ajo nuk i kushton rëndësi vetes, por vetëm atij. Duke ia bërë ‘identitetin’ mister, ajo shkruan vetëm, ‘’karkaleci im i vogël’’.

my little shrimp #1

A photo posted by L (@lorihoxha) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Noizy bën ‘’namin’’ në Gjermani. Për çfarë bëhet fjalë? (Foto)

Noizy dhe karriera e tij po ecën shumë lart. Mësohet se kënga ...