Lori Hoxha në shtrat, me ethe dhe e semurë, por ja çfarë e mban ngrohtë(Foto)

Lori Hoxha vazhdon të provokojë ndjekësit e saj e veshur me trupin e saj. Me një foto të postuar së fundmi, Lori e veshur me bikini kthehet pas në kohë, duke i tregur ndjekësve të saj se është e sëmurë, por kujtimet e verës e mbajnë të ngrohtë.
Bukuroshja e familjes Hoxha na rikujtoi dhe njëherë linjat e saj perfekte dhe jetën e saj luksoze.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here