Lori Hoxha në shtrat, me ethe dhe e semurë, por ja çfarë e mban ngrohtë(Foto)

Lori Hoxha vazhdon të provokojë ndjekësit e saj e veshur me trupin e saj. Me një foto të postuar së fundmi, Lori e veshur me bikini kthehet pas në kohë, duke i tregur ndjekësve të saj se është e sëmurë, por kujtimet e verës e mbajnë të ngrohtë.
Bukuroshja e familjes Hoxha na rikujtoi dhe njëherë linjat e saj perfekte dhe jetën e saj luksoze.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

”Seksi” dhe provokuese, Bebe Rexha vë në pah të pasmet bombastike(Foto)

E cilësuar si versioni pa ngjyrë i Nicki Minaj, Bebe Rexha vë ...