Rrëfimi/ “Bëj seks me motrën time, dua të tregoj për lidhjen tonë por kam frikë se…”

Para tre vitesh nëna e një 20-vjeçari, e cila ishte divorcuar prej babait të tij, njohu një partner të ri. Edhe ai kishte qenë i martuar më parë dhe kishte një vajzë nga kjo martesë.

Por tashme djali dhe vajza kanë nisur një lidhje intime por janë në dilemë nëse duhet ta bëjnë publike apo jo. Ja çfarë i ka shkruar ai psikologes së “The Sun”.

LEXO EDHE:  Orgji seksi në hotel, policia arreston dhjetëra turistë
Kliko per me shume info

Letra e djalit

“E dashur psikologe, kam nisur lidhje me motrën time, në fakt është vajza e njerkut tim por jetojmë të gjithë bashkë. Ajo gjithashtu është e lidhur me shokun tim të ngushtë, por unë nuk munda t’i ndaloja dot ndjenjat e mija për të.

Para disa muajsh ajo u kthye nga universiteti për të na vizituar, dhe pasi qëndruam pak me ata të shtëpisë dolëm për një xhiro. Aty unë e përqafova dhe më pas e putha. Ajo më tregoi se mezi e kishte pritur këtë moment sepse më kishte qejf, por nuk kishte guxim të ma thoshte.

LEXO EDHE:  Burri i kërkoi të bënin seks, gruaja i pret penisin me thikë buke

Prej asaj kohë ne vazhdojmë të jemi bashkë por nuk e di a duhet të tregojmë apo jo?”

Përgjigjja e psikologes

“Ju nuk jeni rritur së bashku, ndaj tërheqja që ndjeni për njëri-tjetrin është e kuptueshme. Por lidhja juaj është familjare gjithsesi, dhe është e rëndë për prindërit tuaj të dinë se fëmijët e tyre janë gjithashtu çift. Mendoj se është mirë që ta rimendoni këtë lidhje”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here