Lezhë, digjet hoteli në bregdetin e Tales

Një hotel është djegur nga zjarri qe ka përfshirë objektin mbrëmjen e së enjtës.

Ngjarja ka ndodhur në bregdetin e Talës në Lezhë rreth orës 21:30. Sipas policisë nuk raportohet për viktima ne njerez ndersa demet jane te medha.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por raportohet se ngjarja ka qene e përmasave të mëdha duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Biznesi i përfshirë nga flakët shërbente si hotel dhe restorant.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pushtohet Fieri, ja çfarë po ndodh

Banorët e Fierit janë vendosur pranë bashkisë së qytetit, duke protestuar. Mësohet ...