E ”nxehtë” dhe e pa rezistueshme, Kylie Jenner ekspozon sërish të pasmet bombastike (Foto)

8
Kliko per me shume info

E vogla e familjes Kardashian- Jenner arriti të ngrejë temperaturat në këto ditë të ftohta dimri. 19-vjecarja, bashkë me miken e saj të ngushtë, Jordyn Woods kanë bërë disa poza qe askush nuk mund të rezistojë pa i parë dhe pa i komentuar. Ajo ve në pah dhe njëherë të pasmet bombastike dhe tërheq vëmëndjen e të gjithëve.

 

Kliko per me shume info


Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here