E ”nxehtë” dhe e pa rezistueshme, Kylie Jenner ekspozon sërish të pasmet bombastike (Foto)

E vogla e familjes Kardashian- Jenner arriti të ngrejë temperaturat në këto ditë të ftohta dimri. 19-vjecarja, bashkë me miken e saj të ngushtë, Jordyn Woods kanë bërë disa poza qe askush nuk mund të rezistojë pa i parë dhe pa i komentuar. Ajo ve në pah dhe njëherë të pasmet bombastike dhe tërheq vëmëndjen e të gjithëve.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Videot porno të Kim Kardashian, zbulohen disa detaje që do t’ju lenë pa mend (Foto+18)

U bënë plot dhjetë vite që nga nga lëshimi i kasteës pornografike ...